Отзывы о компании Экспресс-шопНаталія М.19.04.2026 ОтличноИгорь Б.19.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца20.04.2026Доброго дня! Нам важливо знати, що ви задоволені співпрацею.Ярослав Є.19.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaГарна робота з клієнтами.Комментарий продавца20.04.2026Щиро вдячні вам за підтримку — вона для нас дуже цінна.Віталий Я.19.04.2026 ХорошоСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца20.04.2026Доброго дня! Дякуємо за довіру та позитивні враження.Олександр С.19.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца20.04.2026Вітаємо! Дуже приємно читати такі слова від вас. Дякуємо!Едуард К.19.04.2026 Очень плохоСделка на маркетплейсе Prom.uaВенчик не положили.Олег К.19.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца20.04.2026Доброго дня! Щиро вдячні за вашу оцінку та доброзичливість.Михайло Д.19.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaСуперКомментарий продавца20.04.2026Вітаємо! Дякуємо за гарний відгук. Нам цінно чути вашу думку.Олексій М.19.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца20.04.2026Доброго дня! Раді, що змогли вам догодити. Дякуємо за теплі слова.Ірина В.19.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца20.04.2026Щиро вдячні за вашу увагу та довіру. Ми працюємо для вас!
Доброго дня! Нам важливо знати, що ви задоволені співпрацею.
Гарна робота з клієнтами.
Щиро вдячні вам за підтримку — вона для нас дуже цінна.
Доброго дня! Дякуємо за довіру та позитивні враження.
Вітаємо! Дуже приємно читати такі слова від вас. Дякуємо!
Венчик не положили.
Доброго дня! Щиро вдячні за вашу оцінку та доброзичливість.
Супер
Вітаємо! Дякуємо за гарний відгук. Нам цінно чути вашу думку.
Доброго дня! Раді, що змогли вам догодити. Дякуємо за теплі слова.
Щиро вдячні за вашу увагу та довіру. Ми працюємо для вас!