Отзывы о компании Экспресс-шопАлена10.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaСтолик хороший! Мені дуже сподобався. Продавець швидко відправив. І ціна була дуже хороша. РекомендуюКомментарий продавца11.04.2026Щиро вдячні вам за теплі слова і підтримку.Петро П.10.04.2026 ХорошоСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца11.04.2026Доброго дня! Щиро вдячні за підтримку та гарні слова.Татьяна О.10.04.2026 ХорошоСделка на маркетплейсе Prom.uaВідгук занижую на одну зірочку так як на коробці вказана два акумулятори а прийшов один. А так все ціле і неушкоджений, дякую.Светлана Л.10.04.2026 ОтличноОбслуговування на вищому рівні,мертвого вмовить.Эвген Ц.10.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца11.04.2026Вітаємо! Ваші добрі слова надихають нас на нові звершення.Аркадій С.10.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца11.04.2026Доброго дня! Нам важлива кожна ваша думка. Дякуємо за відгук!Виктория Ж.10.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца10.04.2026Щиро вдячні за вашу довіру та замовлення. Для нас велика честь працювати для вас!Алексей Ч.10.04.2026 ОтличноАнастасія І.10.04.2026 ХорошоСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца10.04.2026Доброго дня! Дякуємо за теплий відгук — нам приємно знати, що ви залишились задоволені.Вячеслав Г.10.04.2026Очень плохоСделка на маркетплейсе Prom.ua
Столик хороший! Мені дуже сподобався. Продавець швидко відправив. І ціна була дуже хороша. Рекомендую
Щиро вдячні вам за теплі слова і підтримку.
Доброго дня! Щиро вдячні за підтримку та гарні слова.
Відгук занижую на одну зірочку так як на коробці вказана два акумулятори а прийшов один. А так все ціле і неушкоджений, дякую.
Обслуговування на вищому рівні,мертвого вмовить.
Вітаємо! Ваші добрі слова надихають нас на нові звершення.
Доброго дня! Нам важлива кожна ваша думка. Дякуємо за відгук!
Щиро вдячні за вашу довіру та замовлення. Для нас велика честь працювати для вас!
Доброго дня! Дякуємо за теплий відгук — нам приємно знати, що ви залишились задоволені.
Очень плохо