Отзывы о компании Экспресс-шопВозненко п.06.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца07.04.2026Доброго дня! Дякуємо вам за щирість і добрі слова. Це надихає рухатись уперед!Ташевская е.06.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaПридбала мультиварку, ціна-якість поза конкуренцією, зв'язались і відправили швидко.Модель цікава,робочі функції базові.Комментарий продавца07.04.2026Вітаємо! Приємно знати, що ви залишилися задоволені. Спасибі!Анна Ж.06.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВсе пройшло добреКомментарий продавца07.04.2026Доброго дня! Ваша доброзичливість надихає нас! Дякуємо, що ви з нами!Світлана Б.06.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца07.04.2026Доброго дня! Нам надзвичайно приємно читати ваш відгук. Дякуємо щиро!Василь К.06.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца06.04.2026Доброго дня! Спасибі, що поділилися враженнями. Ми завжди готові до нових звернень та замовлень!Степан З.06.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца06.04.2026Вітаємо вас! Дякуємо за замовлення. Для нас важливо, щоб ви залишались задоволені!Ігор К.05.04.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца06.04.2026Доброго дня! Щиро вдячні за ваш відкритий і доброзичливий відгук. Сподіваємось на нову співпрацю!Олександр Б.05.04.2026 НейтральноСделка на маркетплейсе Prom.uaДуже великий термін очікуванняСтепан Г.05.04.2026 Очень плохоОбдурюють людейСтепан Г.05.04.2026 Очень плохоМошенники. Предлагают павербанк на 50 тис мА/ч, а приходит на 10. Не ведитесь такой можно купить за 500 грн, а я повелся купил за 1000 под видом акции
Доброго дня! Дякуємо вам за щирість і добрі слова. Це надихає рухатись уперед!
Придбала мультиварку, ціна-якість поза конкуренцією, зв'язались і відправили швидко.Модель цікава,робочі функції базові.
Вітаємо! Приємно знати, що ви залишилися задоволені. Спасибі!
Все пройшло добре
Доброго дня! Ваша доброзичливість надихає нас! Дякуємо, що ви з нами!
Доброго дня! Нам надзвичайно приємно читати ваш відгук. Дякуємо щиро!
Доброго дня! Спасибі, що поділилися враженнями. Ми завжди готові до нових звернень та замовлень!
Вітаємо вас! Дякуємо за замовлення. Для нас важливо, щоб ви залишались задоволені!
Доброго дня! Щиро вдячні за ваш відкритий і доброзичливий відгук. Сподіваємось на нову співпрацю!
Дуже великий термін очікування
Обдурюють людей
Мошенники. Предлагают павербанк на 50 тис мА/ч, а приходит на 10. Не ведитесь такой можно купить за 500 грн, а я повелся купил за 1000 под видом акции