Отзывы о компании Экспресс-шопВіталій П.11.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца12.03.2026Щиро вдячні за такий щирий і приємний відгук. Ви мотивуєте нас розвиватися!Мись Н.11.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaСупер, блок близький до оригіналу має швидке заряджання задоволена за потреби куплю ще раз!Комментарий продавца12.03.2026Доброго дня! Дякуємо за довіру та гарні слова. Ми раді бути корисними для вас!Вадим Ч.11.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaПрийшла мийка з 1акб ,та без пелесоса але пелесос прийшов на 10 днів пізніше. Такого все нормДіана С.11.03.2026 ОтличноРаиса М.11.03.2026 НейтральноСделка на маркетплейсе Prom.uaДуже тупі ножі. Про яке м'ясо там в рекламі мова? Навіть 1 моркву не змогла перебити. Викинуті кошти.Владимир Ш.11.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaТовар СУПЕР 🫡Комментарий продавца11.03.2026Доброго дня! Ваші добрі слова — найбільша винагорода. Дякуємо за підтримку!Антоніна К.11.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВсе чудово, дякуємо 😊Комментарий продавца11.03.2026Доброго дня! Ваш відгук — дуже цінний для нас. Дякуємо, що поділилися своїми враженнями — до нових зустрічей!Олексій К.11.03.2026 ОтличноАндрей Г.10.03.2026 ОтличноВибачаюсьДарина Р.10.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaУсе чудово, рекомендую продавця!Комментарий продавца11.03.2026Щирі вітання! Дякуємо, що обрали саме нас. Ваша підтримка мотивує нас до нових звершень!
Щиро вдячні за такий щирий і приємний відгук. Ви мотивуєте нас розвиватися!
Супер, блок близький до оригіналу має швидке заряджання задоволена за потреби куплю ще раз!
Доброго дня! Дякуємо за довіру та гарні слова. Ми раді бути корисними для вас!
Прийшла мийка з 1акб ,та без пелесоса але пелесос прийшов на 10 днів пізніше. Такого все норм
Дуже тупі ножі. Про яке м'ясо там в рекламі мова? Навіть 1 моркву не змогла перебити. Викинуті кошти.
Товар СУПЕР 🫡
Доброго дня! Ваші добрі слова — найбільша винагорода. Дякуємо за підтримку!
Все чудово, дякуємо 😊
Доброго дня! Ваш відгук — дуже цінний для нас. Дякуємо, що поділилися своїми враженнями — до нових зустрічей!
Вибачаюсь
Усе чудово, рекомендую продавця!
Щирі вітання! Дякуємо, що обрали саме нас. Ваша підтримка мотивує нас до нових звершень!