Отзывы о компании Экспресс-шопЛюдмила Г.11.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВсе сподобалось! Продавець працює дуже гарно! Товар належної якості!Комментарий продавца12.03.2026Доброго дня! Ваш відгук — найкраща нагорода для всієї нашої команди.Иван В.11.03.2026 ОтличноДуже дякую ♥️Валентин С.11.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца12.03.2026Дякуємо за вашу підтримку. Раді, що змогли виправдати ваші очікування.Віталій П.11.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца12.03.2026Щиро вдячні за такий щирий і приємний відгук. Ви мотивуєте нас розвиватися!Мись Н.11.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaСупер, блок близький до оригіналу має швидке заряджання задоволена за потреби куплю ще раз!Комментарий продавца12.03.2026Доброго дня! Дякуємо за довіру та гарні слова. Ми раді бути корисними для вас!Вадим Ч.11.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaПрийшла мийка з 1акб ,та без пелесоса але пелесос прийшов на 10 днів пізніше. Такого все нормДіана С.11.03.2026 ОтличноРаиса М.11.03.2026 НейтральноСделка на маркетплейсе Prom.uaДуже тупі ножі. Про яке м'ясо там в рекламі мова? Навіть 1 моркву не змогла перебити. Викинуті кошти.Владимир Ш.11.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaТовар СУПЕР 🫡Комментарий продавца11.03.2026Доброго дня! Ваші добрі слова — найбільша винагорода. Дякуємо за підтримку!Антоніна К.11.03.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВсе чудово, дякуємо 😊Комментарий продавца11.03.2026Доброго дня! Ваш відгук — дуже цінний для нас. Дякуємо, що поділилися своїми враженнями — до нових зустрічей!
Все сподобалось!
Продавець працює дуже гарно! Товар належної якості!
Доброго дня! Ваш відгук — найкраща нагорода для всієї нашої команди.
Дуже дякую ♥️
Дякуємо за вашу підтримку. Раді, що змогли виправдати ваші очікування.
Щиро вдячні за такий щирий і приємний відгук. Ви мотивуєте нас розвиватися!
Супер, блок близький до оригіналу має швидке заряджання задоволена за потреби куплю ще раз!
Доброго дня! Дякуємо за довіру та гарні слова. Ми раді бути корисними для вас!
Прийшла мийка з 1акб ,та без пелесоса але пелесос прийшов на 10 днів пізніше. Такого все норм
Дуже тупі ножі. Про яке м'ясо там в рекламі мова? Навіть 1 моркву не змогла перебити. Викинуті кошти.
Товар СУПЕР 🫡
Доброго дня! Ваші добрі слова — найбільша винагорода. Дякуємо за підтримку!
Все чудово, дякуємо 😊
Доброго дня! Ваш відгук — дуже цінний для нас. Дякуємо, що поділилися своїми враженнями — до нових зустрічей!