Отзывы о компании Экспресс-шопСергій К.08.05.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца09.05.2026Доброго дня! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями.Олена Ш.08.05.2026 ОтличноБогдан К.08.05.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца09.05.2026Вітаємо! Ваш коментар — справжній подарунок для нас. Дякуємо!Леся Ш.08.05.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца08.05.2026Доброго дня! Нам дуже приємно бачити ваш позитивний відгук. Дякуємо!Николай А.07.05.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца08.05.2026Доброго дня! Ваша думка надзвичайно важлива для нас. Дякуємо за теплі слова!Александр Л.07.05.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца08.05.2026Вітаємо! Щиро вдячні за довіру. Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо лише найкращого!Владислав З.07.05.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца08.05.2026Вітаємо! Дякуємо, що залишили свій коментар. Ми вдячні за вашу активність і підтримку!Ганна Л.07.05.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца08.05.2026Доброго дня! Нам дуже приємно чути такі відгуки. Спасибі за ваш вибір!Алина С.07.05.2026 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaВідправили після відміни товаруКомментарий продавца18.06.2026Доброго дня! Спасибі, що поділилися враженнями. Ми завжди готові до нових звернень та замовлень!Олександр Б.07.05.2026 Очень плохоДодали до вартості пакування, якого насправді не було!!!
Доброго дня! Дякуємо, що поділилися своїми враженнями.
Вітаємо! Ваш коментар — справжній подарунок для нас. Дякуємо!
Доброго дня! Нам дуже приємно бачити ваш позитивний відгук. Дякуємо!
Доброго дня! Ваша думка надзвичайно важлива для нас. Дякуємо за теплі слова!
Вітаємо! Щиро вдячні за довіру. Ми цінуємо кожного клієнта і прагнемо лише найкращого!
Вітаємо! Дякуємо, що залишили свій коментар. Ми вдячні за вашу активність і підтримку!
Доброго дня! Нам дуже приємно чути такі відгуки. Спасибі за ваш вибір!
Відправили після відміни товару
Доброго дня! Спасибі, що поділилися враженнями. Ми завжди готові до нових звернень та замовлень!
Додали до вартості пакування, якого насправді не було!!!