Вітаємо! Ваш позитивний відгук надихає нас на нові досягнення. Дякуємо!
Олена В.
Очень плохо
Доброго дня,отримала замовлення термочайніка,він класний,але,є але продавець пропонував мені ще деякі товари,і я вибрала відео камеру,що я можу сказати,камеру нереально підключить та щей перекладу немає,а він,продавець казав що є інструкція на нашій мові.Почитали ми з чоловіком про цю камеру ,відгуки погані.Тож неведіться на те що пропонують продавці,я гроші викинула на вітер😒продавця хочуть Паша
Кирило К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня! Ми вдячні за вашу підтримку — це допомагає нам ставати кращими.
Олена В.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за замовлення та гарний коментар. Завжди раді новим зверненням!
Наталія Ж.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня! Ваші враження для нас надзвичайно важливі. Дякуємо!
Максим Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Вітаємо! Дуже цінуємо ваш вибір і приємні слова. Дякуємо від щирого серця!
Максим Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Доброго дня! Ваш відгук — найкраща нагорода для всієї нашої команди.
богдан г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за вашу підтримку. Раді, що змогли виправдати ваші очікування.
Вікторія М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за такий щирий і приємний відгук. Ви мотивуєте нас розвиватися!
Любовь А.
Хорошо
Все добре,обслуговування,бистро прийшов товар,невеликий недолік полягає в тому, що не держе вини,коли затягуємо для нагрузки.
Вітаємо! Ваш позитивний відгук надихає нас на нові досягнення. Дякуємо!
Доброго дня,отримала замовлення термочайніка,він класний,але,є але продавець пропонував мені ще деякі товари,і я вибрала відео камеру,що я можу сказати,камеру нереально підключить та щей перекладу немає,а він,продавець казав що є інструкція на нашій мові.Почитали ми з чоловіком про цю камеру ,відгуки погані.Тож неведіться на те що пропонують продавці,я гроші викинула на вітер😒продавця хочуть Паша
Доброго дня! Ми вдячні за вашу підтримку — це допомагає нам ставати кращими.
Щиро вдячні за замовлення та гарний коментар. Завжди раді новим зверненням!
Доброго дня! Ваші враження для нас надзвичайно важливі. Дякуємо!
Вітаємо! Дуже цінуємо ваш вибір і приємні слова. Дякуємо від щирого серця!
Доброго дня! Ваш відгук — найкраща нагорода для всієї нашої команди.
Дякуємо за вашу підтримку. Раді, що змогли виправдати ваші очікування.
Щиро вдячні за такий щирий і приємний відгук. Ви мотивуєте нас розвиватися!
Все добре,обслуговування,бистро прийшов товар,невеликий недолік полягає в тому, що не держе вини,коли затягуємо для нагрузки.