Електрична кавоварка 500 мл, 600 Вт, R102S, Фіолетовий/Кавоварка-турка/Електрична турка/Електротура

-30%
- Готово до відправки
- Код: 23456846401
713,17 ₴
499,22 ₴
0 (800) 33-72-48
Безкоштовно з будь яких номерів
- +380 (67) 147-90-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 150 мм |
| Інші функції й особливості | Автовимкнення |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм | 0.5 л |
| Споживана потужність | 600 Вт |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Сфера використання | Fast-food| HoReCa''Торгові магазини" Вулична торгівля |
| Тип кави, що використовується | Мелений |
| Тип кавоварки | Електротурка |
| Тип керування | Механічне |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Ширина | 160 см |
- Ціна: 499,22 ₴









