Дитячий конструктор "Зореліт" на 1472 деталі, від 6 років, Keedo 25113 / Конструктор Зореліт для хлопчиків

-30%
- В наявності
- Код: 345702516
1 735,71 ₴
1 215 ₴
0 (800) 33-72-48
Безкоштовно з будь яких номерів
- +380 (67) 147-90-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Keedo "Зореліт" допоможе дитині захоплююче провести час, розвиваючи уяву та дрібну моторику.
Переваги:
- Розвиває дрібну моторику та уяву
- Вчить працювати за інструкцією та планом
- Стимулює інтерес до космосу
- Підходить для спільної гри з друзями
- Безпечні та міцні матеріали
- Розвиває логічне мислення дитини
- Допомагає вчитися терпінню та посидючості
- Яскраві деталі привертають увагу дітей
Опис:
Дитячий конструктор Keedo "Зореліт" запрошує маленьких дослідників вирушити у захоплюючу подорож просторами Всесвіту. Складання моделі допомагає розвивати уяву, увагу до деталей та дрібну моторику, перетворюючи процес на цікаве та корисне заняття для всієї родини.
Кожен елемент конструктора продуманий для створення унікального космічного корабля, який стане чудовим доповненням до колекції іграшок. Такий набір здатний подарувати радість творчості та надихнути на нові відкриття у світі фантазії та ігор.
Характеристики:
- Тип: Дитячий конструктор "Зореліт"
- Тематика: космос
- Вікова група: від 6 років
- Кількість деталей: 1472 шт
- Матеріал: Пластик
- Особливості: рухомі кулемети, відкривна кабіна пілота, висока деталізація корпусу
- Сумісність: деталі сумісні з наборами схожої конфігурації світових брендів
- Переваги: розвиток дрібної моторики, просторового мислення та уяви
- Розмір упаковки: 64,5×43,5×9 см
Комплектація:
- Дитячий конструктор "Зореліт" 25113
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 1472 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Космос |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Довжина упаковки | 645 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 435 мм |
- Ціна: 1 215 ₴








