Самокат міський для дорослих, складний, iTrike SR2-018-10-GR Зелений / Самокат двоколісний / Двоколісний самокат

-30%
- В наявності
- Код: 34570384901
4 731,43 ₴
3 312 ₴
0 (800) 33-72-48
Безкоштовно з будь яких номерів
- +380 (67) 147-90-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4.5 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 3 312 ₴






