Акумуляторний мотоцикл, 12V, 40W, 55x30,5x92,5см, VOLSO VS1900, Червоний / Електричний мотоцикл / Електромотоцикл дитячий

-30%
- В наявності
- Код: 34560960701
7 514,29 ₴
5 260 ₴
0 (800) 33-72-48
Безкоштовно з будь яких номерів
- +380 (67) 147-90-58
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шукаєте поєднання комфорту та функціональності? Електричний мотоцикл розроблено спеціально для того, щоб задовольнити ваші потреби. Завдяки своїм характеристикам, цей товар забезпечить зручність у використанні та стане невід'ємною частиною вашого побуту.
Опис:
Цей маневрений транспорт створено для активного дозвілля на вулиці. Просте керування та зручні рукоятки дозволяють навіть новачкам швидко освоїти навички водіння. Використання високоякісних матеріалів забезпечує стійкість до зношування та різних погодних факторів, продовжуючи життя пристрою. VOLSO VS1900 стане ідеальним подарунком, який забезпечить дитині почуття свободи, драйву та щирої радості від кожної поїздки.
Характеристики:
- Тип: Дитячий електричний мотоцикл для дітей
- Тип живлення: Акумулятор
- Особливості: MP3/USB, звуковий сигнал, бічні колеса, фари
- Потужність двигуна: 40 Вт
- Акумулятор: 12 В; 4.5 Ah
- Максимальне навантаження: 40кг
- Максимальна швидкість: 6 км/год
- Час зарядки: 8-10 год
- Час використання: 1–2 години
- Колір: Синій, Червоний, Білий
- Розмір: 55x30,5x92,5 см
- Вага: 11,85 кг
Комплектація:
- Дитячий електромотоцикл VOLSO VS1900
- Акумулятор
- Зарядний пристрій
- Упаковка

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Електромотоцикл |
| Вікова група | Від 6 років |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Колір | Червоний |
| Кількість двигунів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електромобіля | |
| Потужність двигуна | 40 Вт |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки | 10 годин |
| Зарядний пристрій | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Час заряджання | 10 |
- Ціна: 5 260 ₴







