Відгуки про компанію Експрес-шопДаниил С.26.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaвсе понравилось рекомендуюКоментар продавця27.04.2026Привіт! Ваша довіра для нас безцінна. Дякуємо за замовлення! Чекатимемо на нові звернення від вас!Маша Г.26.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.04.2026Доброго дня! Дякуємо за ваш вибір — ми завжди стараємось виправдати довіру кожного клієнта!Нечипоренко И.26.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaТовар просто супер КомпактнийІ найголовніше що все в чохліКоментар продавця27.04.2026Щирі вітання! Велика подяка за ваш приємний відгук — саме такі слова надихають нас працювати ще краще!Христина С.26.04.2026 ВідмінноКріселко отримала,все супер,якісне та зручне.Віктор Г.26.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.04.2026Доброго дня! Ми раді, що наш сервіс вам підійшов. Дякуємо за замовлення та зворотний зв’язок!Олексій В.26.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaЗа ці гроші просто бомба, рекомендую , магазин доставку зробив швидко,Коментар продавця27.04.2026Щиро вдячні вам за чудове замовлення і позитивний відгук! Дуже приємно працювати для таких клієнтів, як ви!Олексій Б.26.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.04.2026Доброго дня! Дякуємо за теплі слова. Ми справді цінуємо вашу думку і чекаємо нових замовлень від вас!Андрей К.26.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.04.2026Вітаємо вас! Нам дуже приємно бачити такі відгуки — ваша підтримка надихає нас розвиватися й ставати кращими!Яся С.26.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця27.04.2026Доброго дня! Щиро дякуємо вам за довіру та замовлення! Раді, що виправдали ваші очікування — чекаємо знову!Александр Б.26.04.2026 Дуже поганоУгода на маркетплейсі Prom.uaПродавець не адекватний я не збираюсь платити на перед
все понравилось рекомендую
Привіт! Ваша довіра для нас безцінна. Дякуємо за замовлення! Чекатимемо на нові звернення від вас!
Доброго дня! Дякуємо за ваш вибір — ми завжди стараємось виправдати довіру кожного клієнта!
Товар просто супер
Компактний
І найголовніше що все в чохлі
Щирі вітання! Велика подяка за ваш приємний відгук — саме такі слова надихають нас працювати ще краще!
Кріселко отримала,все супер,якісне та зручне.
Доброго дня! Ми раді, що наш сервіс вам підійшов. Дякуємо за замовлення та зворотний зв’язок!
За ці гроші просто бомба, рекомендую , магазин доставку зробив швидко,
Щиро вдячні вам за чудове замовлення і позитивний відгук! Дуже приємно працювати для таких клієнтів, як ви!
Доброго дня! Дякуємо за теплі слова. Ми справді цінуємо вашу думку і чекаємо нових замовлень від вас!
Вітаємо вас! Нам дуже приємно бачити такі відгуки — ваша підтримка надихає нас розвиватися й ставати кращими!
Доброго дня! Щиро дякуємо вам за довіру та замовлення! Раді, що виправдали ваші очікування — чекаємо знову!
Продавець не адекватний я не збираюсь платити на перед