Відгуки про компанію Експрес-шопOleksandr K.14.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця15.04.2026Доброго дня! Нам приємно бачити вашу задоволеність. Дякуємо за підтримку!Покупець14.04.2026 ВідмінноВолодимир Л.14.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВелика подяка. Попросив відправити скоріше і відправка була здійснена у той самий день. Дякую.Коментар продавця15.04.2026Вітаємо! Ваші слова — найкраща подяка за нашу працю. Дякуємо!Покупець13.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця14.04.2026Щиро вдячні вам за позитивні емоції. Раді старатися для вас!Василь З.13.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця14.04.2026Доброго дня! Ваш відгук — велика підтримка для нашої команди.Світлана В.13.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця14.04.2026Вітаємо! Дуже приємно бачити вашу задоволеність. Дякуємо!Александр Ж.13.04.2026 ВідмінноДенис С.13.04.2026 ДобреУгода на маркетплейсі Prom.ua- Протягом дня звязалась служба підтримки. Як результат товар що не відповідав якості було повернуто і гроші повернули на карту. Дякую🤝Татьяна 13.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця14.04.2026Доброго дня! Дякуємо за ваше замовлення і чудовий відгук.Олена К.13.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДійсно експрес,швидко!проте товар не надто якіснийКоментар продавця14.04.2026Щиро вдячні вам за добрі слова і теплі емоції.
Доброго дня! Нам приємно бачити вашу задоволеність. Дякуємо за підтримку!
Велика подяка. Попросив відправити скоріше і відправка була здійснена у той самий день. Дякую.
Вітаємо! Ваші слова — найкраща подяка за нашу працю. Дякуємо!
Щиро вдячні вам за позитивні емоції. Раді старатися для вас!
Доброго дня! Ваш відгук — велика підтримка для нашої команди.
Вітаємо! Дуже приємно бачити вашу задоволеність. Дякуємо!
- Протягом дня звязалась служба підтримки. Як результат товар що не відповідав якості було повернуто і гроші повернули на карту. Дякую🤝
Доброго дня! Дякуємо за ваше замовлення і чудовий відгук.
Дійсно експрес,швидко!проте товар не надто якісний
Щиро вдячні вам за добрі слова і теплі емоції.