Відгуки про компанію Експрес-шопРОМАН Т.09.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця09.04.2026Доброго дня! Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді старатись для таких клієнтів, як ви!Сергей Б.08.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця09.04.2026Доброго дня! Ваша оцінка — найкращий показник якості нашої роботи.Александр М.08.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця09.04.2026Вітаємо! Щиро вдячні за добрі слова — завжди готові до нової співпраці.Ева Г.08.04.2026 ВідмінноОлександр П.08.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaТовар відправили швидко. Все як замовляв. При підтвердженні, по телефону, ще пропонують інші товари для купівлі.Коментар продавця09.04.2026Вітаємо! Дякуємо, що не залишилися байдужими та поділились відгуком. Для нас це дуже цінно!Геннадий Р.08.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця09.04.2026Вітаємо! Дякуємо за ваш вибір — ми щасливі бути корисними для вас.Денис Л.08.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця09.04.2026Щиро вдячні, що поділилися своїми враженнями. Це дуже надихає нас!Оксана Г.08.04.2026 ДобреУгода на маркетплейсі Prom.uaТрішки розчарована тому, як опис не співпадає з дійсністю. В описі написано автоматична подача масла, а на самому ділі ніДмитро П.08.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaАндрей М.08.04.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaДякую все чудово і добреКоментар продавця09.04.2026Щиро вдячні, що поділилися своїми враженнями. Це дуже надихає нас!
Доброго дня! Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді старатись для таких клієнтів, як ви!
Доброго дня! Ваша оцінка — найкращий показник якості нашої роботи.
Вітаємо! Щиро вдячні за добрі слова — завжди готові до нової співпраці.
Товар відправили швидко. Все як замовляв. При підтвердженні, по телефону, ще пропонують інші товари для купівлі.
Вітаємо! Дякуємо, що не залишилися байдужими та поділились відгуком. Для нас це дуже цінно!
Вітаємо! Дякуємо за ваш вибір — ми щасливі бути корисними для вас.
Щиро вдячні, що поділилися своїми враженнями. Це дуже надихає нас!
Трішки розчарована тому, як опис не співпадає з дійсністю. В описі написано автоматична подача масла, а на самому ділі ні
Дякую все чудово і добре
Щиро вдячні, що поділилися своїми враженнями. Це дуже надихає нас!