Відгуки про компанію Експрес-шопВалентин С.11.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця12.03.2026Дякуємо за вашу підтримку. Раді, що змогли виправдати ваші очікування.Віталій П.11.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaКоментар продавця12.03.2026Щиро вдячні за такий щирий і приємний відгук. Ви мотивуєте нас розвиватися!Мись Н.11.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaСупер, блок близький до оригіналу має швидке заряджання задоволена за потреби куплю ще раз!Коментар продавця12.03.2026Доброго дня! Дякуємо за довіру та гарні слова. Ми раді бути корисними для вас!Вадим Ч.11.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaПрийшла мийка з 1акб ,та без пелесоса але пелесос прийшов на 10 днів пізніше. Такого все нормДіана С.11.03.2026 ВідмінноРаиса М.11.03.2026 НейтральноУгода на маркетплейсі Prom.uaДуже тупі ножі. Про яке м'ясо там в рекламі мова? Навіть 1 моркву не змогла перебити. Викинуті кошти.Владимир Ш.11.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaТовар СУПЕР 🫡Коментар продавця11.03.2026Доброго дня! Ваші добрі слова — найбільша винагорода. Дякуємо за підтримку!Антоніна К.11.03.2026 ВідмінноУгода на маркетплейсі Prom.uaВсе чудово, дякуємо 😊Коментар продавця11.03.2026Доброго дня! Ваш відгук — дуже цінний для нас. Дякуємо, що поділилися своїми враженнями — до нових зустрічей!Олексій К.11.03.2026 ВідмінноАндрей Г.10.03.2026 ВідмінноВибачаюсь
Дякуємо за вашу підтримку. Раді, що змогли виправдати ваші очікування.
Щиро вдячні за такий щирий і приємний відгук. Ви мотивуєте нас розвиватися!
Супер, блок близький до оригіналу має швидке заряджання задоволена за потреби куплю ще раз!
Доброго дня! Дякуємо за довіру та гарні слова. Ми раді бути корисними для вас!
Прийшла мийка з 1акб ,та без пелесоса але пелесос прийшов на 10 днів пізніше. Такого все норм
Дуже тупі ножі. Про яке м'ясо там в рекламі мова? Навіть 1 моркву не змогла перебити. Викинуті кошти.
Товар СУПЕР 🫡
Доброго дня! Ваші добрі слова — найбільша винагорода. Дякуємо за підтримку!
Все чудово, дякуємо 😊
Доброго дня! Ваш відгук — дуже цінний для нас. Дякуємо, що поділилися своїми враженнями — до нових зустрічей!
Вибачаюсь